Kompletná ponuka kozmetických služiebMasáže

Kozmetické masáže tváre a dekoltu

Sa uskutočňujú pôsobením rúk poprípade prístroja. Z povrchu pokožky sa odstránia zrohovatené časti buniek, uvoľnia sa mazové a potné žľazy. Mechanickým tlakom sa zvýši prekrvenie a vyplavenie toxických produktov metabolizmu z tkanív. Tým sa zlepšuje elasticita a napätie pokožky, pôsobí sa preventívne proti vráskam. Priaznivo ovplyvňuje nervovú sústavu. Účinok masáže je viditeľný bezprostredne po masáži, ale trvalý účinok sa zabezpečí pravidelným opakovaním.
mas1

Mikrodrenáž očného okolia

Veľmi účinne napomáha aktivácii lymfomotoriky v tejto oblasti, čo vedie k odstránení vačkou, podporuje imunitu jemnej pokožky v očnom okolí, zlepšuje látkovú výmenu kože, zbavuje klienta od nepríjemných a namáhavých pocitov očí – uľahčuje pozeranie, zmierňuje výrazné ryhy vrások a jemné vyhladzuje, má ozdravno-regeneračný a omladzovací účinok.
mas1

Pernamentný make-up

sta1

 • Permanentný make-up je metóda vpravovania prírodných pigmentov pod kožu do hĺbky 0,3-0,6 mm špeciálnym tetovacím prístrojom, za účelom dosiahnutia estetickej korekcii, zlepšenia, alebo zvýraznenia vybraných častí tváre. Pre výsledný efekt je mimoriadne dôležitá kvalita použitých pigmentov, musia byť stálofarebné a trvácne – nemenia farbu napr. z hnedej na ružovú, fialovú a pod. Odtieň vydrží 2-5 rokov, potom postupne bledne, takže je dobré ho „oživiť“ na ďalšie obdobie.
 • sta3


 • sta2
 • Samotnému tetovaniu predchádza prípravná fáza. Pozostáva s konzultácii so zákazníkom a predkreslenie doporučeného tvaru a výber vhodného odtieňa farby. Zohľadňuje sa pri tom množstvo faktorov, napr. vek, typ osobnosti, prostredie v ktorom sa pohybuje, farebný typ, tvar očí, tvar nadočnicového oblúka, tvar nosa, tvar pier, mimika atď. Až po schválení tvaru zákazníkom sa pristúpi k samostatnému tetovaniu. Na zmiernenie citlivosti kože sa použije anestetikum.

Pernamentný make-up obočia metódou čiarkovania

Permanentný make-up (PMU) patrí medzi najdôležitejšie estetické korekcie v kozmetike a dizajne. Ide o mikroimplantáciu pigmentu do pokožky.

 • Aplikácia PMU vychádza z modifikácie starého tetovacieho umenia, pričom základný rozdiel spočíva v hĺbke implantácie pigmentu. Pri klasickom tetovaní na telo sa používajú farby syntetické, ktoré sa vpravujú hlboko do kože a nie sú likvidované obranným systémom. Prípadné odstránenie je náročné a zostávajú po ňom trvalé následky v podobe jaziev.

  Pri permanentnom make-upe na tvár sa pigment implantuje do spodnej časti bazálnej vrstvy kože a používajú sa ľahké farbivá na prírodnej báze, ktoré sa postupne prirodzeným spôsobom odbúravajú. Tieto rozdiely sa premietajú v konečnom efekte, kedy výsledky klasického tetovania sú prakticky doživotné, pričom pigmentácia PMU je časovo obmedzená asi na 2 prípadne viac rokov, u mastnej pleti je toto obdobie kratšie.
 • make0


Čiarkované obočie špeciálnymi čepieľkami s pigmentmi krémovej konzistencie GOOCHIE zabezpečí, aby obočie vyzeralo ako skutočné, klient sa nemusí obávať, že bude vyzerať násilne, ako sa často stáva pri klasických výplňových tetovaniach. „Umelé chĺpky“ sa vytetujú – jemne a precízne vykreslia v smere rastu prirodzených chĺpkov. Čiarkovaním sa simuluje prirodzený rast jednotlivých chĺpkov obočia, hlavne vtedy, keď je obočie nevýrazné, bez formy, alebo obočie vypadalo celé, či len z časti. Najväčšou výhodou PMU čiarkovaním je možnosť dokonalého vymodelovania tvaru obočia, výber farby obočia od svetlejších hnedých až po tmavé.

Permanentný make-up čiarkovaním so špeciálnymi čepieľkami je vynikajúca metóda aj na korekcie a opravy už pred časom tetovaného obočia.

Aplikácia PMU sa nesmie vykonávať osobám:

 • - pri nachladnutí a inom zhoršenom chronickom , alebo infekčnom ochorení
 • - HIV pacientom
 • - ktoré majú určité druhy alergie
 • - ktorémajúsklony-khyperpigmentácii,tiež k tvoreniu sakeloidných jaziev a herpesov
 • - trpiacim epilepsiou, hemofíliou a iných krvácajúcich stavov
 • - taktiež ktoré užívajú lieky na riedenie krvi
 • - ak 24 hodín pred PMU požili lieky, ktoré zrieďujú krv, acylpyrín, morské produkty, kokakolu, kávu
 • - pokiaľ mali 2-3 dni pred výkonovom PMU: chemický peeling, saunu, bazén, opaľovania na slnku, solárium, injekcie botoxu a požili alkohol, ani prípravkov zvyšujúci krvný tlak a na podporu imunity a pod.
 • - v čase menštruácie
 • - Okrem iných závažných zdravotných problémov, by pri implantácii pigmentu mohlo dôjsť k zvýšenému krvácaniu, čo je jednou z príčin, prečo by farbivo mohlo po zahojení vymiznúť. Ďalšou príčinou vymiznutia pigmentu je použitie mastných krémov či olejov v mieste aplikácie pred dokonalým úplným zahojením, alebo prítomnosť masti v koži – preto odporúčame, hĺbkové čistenie pleti, aby sa odstránili nečistoty, zvyšky keratínovej pokožky a tiež krémov.


Pokiaľ dôjde k vymiznutiu farbiva, pigmentáciu je možné opakovať po analýze príčin na tom istom mieste až po úplnom vyhojení kože.

Osoby trpiace na cukrovku či inú vážnu chorobu, musia aplikáciu trvalého nalíčenia konzultovať s lekárom.

Doba hojenia je individuálna a trvá v priemere týždeň. Po túto dobu je nutné miesto aplikácie PMU udržiavať v čistote, nepoužívať žiadne mastné prípravky aj líčidlá, nevystavovať sa slnečnému žiareniu ani solárnemu žiareniu a vyhnúť sa tuhej námraze. V žiadnom prípade neodstraňovať chrastičky, nechať ich samovoľne odpadnúť. Nepoužívať prostriedky na posilnenie imunity.

Čiarkované obočie špeciálnymi čepieľkami s pigmentmi krémovej konzistencie GOOCHIE zabezpečí, aby obočie vyzeralo ako skutočné, klient sa nemusí obávať, že bude vyzerať násilne, ako sa často stáva pri klasických výplňových tetovaniach. „Umelé chĺpky“ sa vytetujú v smere rastu prirodzených chĺpkov. Čiarkovaním sa simuluje prirodzený rast jednotlivých chĺpkov obočia, hlavne vtedy, keď je obočie nevýrazné, bez formy, alebo obočie vypadalo celé, či len z časti. Najväčšou výhodou PMU čiarkovaním je možnosť dokonalého vymodelovania tvary obočia, výber tvaru obočia od svetlejších hnedých až po tmavé.

V každom prípade je nutná vstupná konzultácia !


Prístrojové kozmetické ošetrenia

Ultrazvuk

 • Ošetrenie kozmetickým ultrazvukom patrí k novým a zároveň k najosvedčenejším metódam kozmetiky. Ošetrenie je príjemné, nenáročné na čas a s okamžitým viditeľným účinkom. Jeho účinky sú: prekysličenie tkaniva, mikromasáž hlbších vrstiev tkaniva, lymfodrenážny účinok, povzbudenie procesu látkovej výmeny a tvorby enzýmov, odvod splodín metabolizmu, redukcia tukových vankúšov a odstraňovanie celulitídy, podpora vstrebávania hydrofilných a lipofidných látok, vitamínov, normalizácia stavu pokožky, uvoľnenie napnutého svalstva. Ďalším prístrojom BT-MICRO prevádza sa aj peeling.
 • pri1

Ozonizér

Je prístroj na ošetrenie aknóznej a seborreickej pleti. Jeho účinkom sa zvyšuje prekrvenie, vysušuje a dezinfikuje pokožku po hĺbkovom čistení.
pri2

Biopron

 • Systém svetelnej a farebnej terapie, ktorý podporuje prirodzený proces liečby, je odporúčaný aj na kozmetickú starostlivosť. Kombináciou Bioptronovej terapie a konzultácií s odborníkom je možné dosiahnuť dlhodobú a udržiavanú redukciu vrások – jemné vrásky vyzerajú menej viditeľné, jemné vrásky okolo očí zmiznú. Bioptron svetelná terapia dosahuje aj tkanivá pod povrchom pokožky a v kombinácii s ďalšími liečbami proti celulitíde, Bioptron urýchli narušenie a odstránenie celulitídy na všetkých častiach tela.

  Terapia farbami Bioptrn Compakt III je spôsob využívania farieb a svetla na získanie rovnováhy a zvýšenie energie nášho tela, mysle a ducha v stave zdravia, pohody a harmónie.
 • pri3


Soft laser

Je určený na ošetrenie aknóznej pleti, na malé jazvičky a vrásky.

Parafínový zábal

Obsahuje kolagén a vitamíny zabraňuje tvorbe vrások a má liečebný účinok.

Analyzátor pleti

Informuje o stave pokožky- pleti, ako je jej vlhkosť, mastnota a jemnosť.

Mezoterapia, mezowhite terapia – kolagénová indukčná terapia

Kolagénová indukčná terapia predstavuje jedinečný prirodzený spôsob obnovy pokožky, odstránenia jaziev, vrások, pigmentových škvŕn a ďalších kozmetických defektov. Ponúka vynikajúce výsledky bez nežiaducej dlhej doby zotavovania, ktorá je spojená s viac agresívnou procedúrou laserom alebo chemickým peelingom.
 • pri6
 • pri7

Derma Pen

 • Ošetrenie dermapenom uľahčuje strebávanie prípravkov k lokálnemu ošetrenie do pokožky a súčastne znižuje bolestivosť a diskomfort pre klienta. Na rozdiel od dermarolleru dermapen spôsobuje menšie poškodenie epidermis, ošetrenie je menej bolestivé a menej krváca, lepšie sa dá manévrovať na oblých kontúrach tváre, vďaka zvislej aplikácii ihličky ľahšie prenikajú i tkanivami jaziev bez rizika krvácania. Ošetrenie týmto prístrojom je rovnako účinné ako ošetrenie frakčným laserom, IPL terapia a chemický peeling.
 • pri10
 • -spevneňie pokožky, lifting a rejuvenácia
 • -jazvy po akné popáleninach a po úrazoch
 • -potlačenie vrások a jemných liniek na tváry
 • -minimalizácia pórov
Alopecia
pri11

Derma Roller

Ako to funguje:
 • Pri rolovaní Derma Roller vytvára na pokožke jemné neviditeľné vpichy, na ktoré telo reaguje aktiváciou prirodzenej obnovy a regenerácie pokožky. Týmto spôsobom Derma Roller aktivuje tvorbu nového kolagénu a elasténu. Ľudské telo prirodzene reaguje na každé poranenie spustením samo regeneračných procesov. Tieto procesy pokračujú len do štádia, ktoré je nevyhnutné na udržanie tela v zdravom stave. Pri opakovanom spúšťaní ozdravovacieho procesu, podporujeme naše telo aby pokračovalo v regeneračnom procese až do štádia s ktorým sme spokojní. Miniatúrnou perforáciou nielen zvýšime absorpciu kozmetických prípravkov, zvýšime ich účinnosť ale zároveň stimulujeme regeneračný mechanizmus pokožky.

  Čas potrebný na dosiahnutie viditeľných výsledkov záleží na charaktere kozmetického defektu (jazvy, vrásky) a rozsahu postihnutého miesta. Regeneračný proces môže pokračovať aj niekoľko mesiacov po každej procedúre, no viditeľné výsledky dosiahnete po niekoľkých týždňoch. Pokožka na prirodzene obnovuje každých 40 dní. S menšou stimuláciou vhodnými kozmetickým prípravkom sú výsledky dosiahnuté v priebehu 5-6 týždňov.
 • pri5


Derma Roller je určený na:

 • - Odstránenie jaziev, vrások a pigmentových škvŕn
 • - Regeneráciu pokožky tváre, krku a dekoltu
 • - Odstránenie strií
 • - Zvýšenie penetrácie vitamínov a ostatných zložiek kozmetických prípravkov


Výhody oproti iným procedúram:

 • - Vhodné pre všetky typy pokožky
 • - Bezbolestná procedúra vhodná aj na domáce použitie (týka sa len modelov pre osobné použitie)
 • - Bez negatívnych nežiaducich efektov
 • - Nezvyšuje citlivosť pokožky na UV žiarenie
 • - Cenovo dostupná terapia
 • - Jednoduchý a bezpečný spôsob použitia

Ako sa na zákrok pripraviť:

Špeciálna príprava nie je nevyhnutná, stačí byť nenalíčená. Iná kozmetika sa aplikuje najneskôr 5 hod. pred ošetrením. Zákazník 1 týždeň pred zákrokom by nemal konzumovať vysoké dávky vit. C a acetylsalicylovej kyseliny, prípadne iných liečiv ovplyvňujúcich zrážanlivosť krvi.

Bolestivosť zákroku:

Zákrok je spojený s pocitom tlaku miernej až strednej intenzity, preto sa používa povrchové znecitlivenie anestetikom. Niekoľko hodín po zákroku je pleť začervenaná. 24 ho. Po zákroku sa neopaľuje, nechodí do sauny ani do solária a na kozmetické ošetrenie sa môže isť až po 2 týždňoch.

Ako často zákrok opakovať:

Celá kúra spočíva v 3 opakovaniach v intervale 10-14 dní. Pri mezoterapii 2% kyselinou hyaluronovou sa doporučuje zopakovať po 3-6 mesiacoch, pri aplikácii 4% kyseliny hyaluronovej sa kúra zopakuje po 6-12 mesiacoch.

Zákrok sa nedoporučuje:

V tehotenstve, pri akútnom zápale kože, pri oslabenom imunitnom systéme, počas vírusových ochorení, pri solárnom erytéme.Mikrodermabrázia diamantová

Je neinvazívna metóda na celkové vylepšenie vzhľadu kože . Patrí k menej agresívnym metódam zlepšenia vzhľadu pleti. Je to dermatologická terapeutická metóda určená na odstránenie povrchových vrstiev pokožky a odumretých kožných buniek, ktorá súčasne podporuje produkciu nových buniek v hlbších vrstvách pokožky. Výsledkom je neprekonateľný pocit odľahčenej a jemnej pleti, stimulácia kolagénnej siete spojená so zlepšením textúry kože a jej vzhľadu, redukcia pórov s odstránením ich obsahu. S najväčším záujmom o tento zákrok sa stretávame u osôb s ľahšími a dlhšie pretrvávajúcimi formami akné, mastnejším typom pleti, rozšírenými pórmi, drobnými jazvičkami, míliami /tzv.krupičky/, či s prejavmi starnúcej pleti spojenej s drobnými vráskami, pigmentáciami Kúra pozostáva zo 4- 6 pravidelne sa opakujúcich sedení v 2-týždenných intervaloch. Klienti vidia výsledok po 1-2 sedeniach, ostatné ošetrenia zlepšujú a predlžujú nadobudnuté výsledky.

Využitie:

 • - na omladenie pokožky tváre, krku a dekoltu
 • - pri omladzovacích kúrach
 • - na vyhladzovanie vrások a zvýšenie tonusu kože
 • - na zvyšovanie hydratácie
 • - na ošetrenie upchaných / rozšírených pórov
 • - na zosvetlovanie pigmentových škvŕn
 • - pri ošetrení problémovej pokožky
 • - pri mazotoku
 • - pri jazvách
Už po prvom ošetrení sa obnoví svieža farba pleti, po ďalších sa zosvetlia pigmentové škvrny a dokonale sa odstránia z povrchu pokožky zrohovatené bunky. To podporí rýchlejšiu regeneráciu buniek, pokožka sa stane sviežou, rozžiarenou, vypnutejšou a bude pôsobiť mladistvo a zdravo.

Mechanizmus peelingu

Pomocou diamantovej dýzy je odstránená vrstva zostarnutej hyperkeratóznej pokožky bez elasticity, ktorá obsahuje dehydrovane a odumreté tkanivo. Odstránením tejto vrstvy podporíme regeneračný proces a dosiahneme elasticky, žiariaci povrch pokožky.

Prečo potrebuje pokožka peeling?

Pretože hyperkeratoza epidermy spôsobuje upchávanie pórov. Tento stav zabraňuje vylučovaniu kožného mazu a odumretých buniek, čo spôsobuje pigmentáciu kože, škvrny a kožne problémy. Pleť stráca jemnosť a hladkosť, zvyšuje sa tvorba vrások a proces starnutia tkaniva sa urýchľuje. Preto opakovaný peeling odstránením nekrotizovaných a zostarnutých kožných vrstiev, podporuje aeróbnu výživu a respiráciu kožných buniek, uzdravuje pleť a prispieva k jej zdravému a čistému vzh.
pri8


Radiofrekvencia

Veľmi účinný prístroj novej generácie, ktorý sa používa k stimulácii kolagénových vlákien koži. Jedná sa o neinazívny lifting s okamžitým efektom omladenia pleti je viditeľný už po prvom ošetrení. Trvalý účinok sa dá dosiahnuť po 4 až 6 ošetreniach, ktoré sa odporúča opakovať každých 6 mesiacov.
pri12


Výhody ošetrenia:

 • -spevňuje kožu, pleť a dekolt
 • -navyšuje elasticitu koži
 • -zrýchlenie metabolizmu tkaniva
 • -odburáva celulitídu
 • -odburáva a rozpúšťa tuky
 • -omladzuje a núti telo k vytvoreniu nových fibroplastov a tým aj väčšiu produkciu kolagénu


Vysokofrekvenčný prístroj

Prístrojom je možné ošetriť nasledujúce simptómy: fibromy, teleangiektazie, hemagiomy, pavučinkový névus, kuperóza, cievky a na odstránenie nežiaduceho ochlpenia.
pri13
pri14


Mihalnice a obočie

Lepenie 3D-LASH mihalníc

3D LASHES sa aplikuje priamo na individuálnu, prírodnú mihalnicu klientky. Postupuje sa po jednej mihalnici za druhou, až kým nedosiahneme look, ktorý potrebujeme.
mih1
Pri dodržaní odpovedajúcej starostlivosti môžu vydržať tak dlho ako prírodná mihalnica, ku ktorej je i-lash prilepená. Prírodná mihalnica vypadáva každých 6 až 8 týždňov a je nahradená rastom novej mihalnice. Keďže každý deň strácame niekoľko málo mihalníc, je obyčajne potrebné každé 2-3 týždne čiastočné doplnenie.
mih3
Všetky výrobky i-lash sú jedinečné a dosahujú najvyššiu kvalitu. Sú špeciálne upravené, natočené J-curl technikou tak, aby kopírovali vzhľad prírodných mihalníc. Na očiach ich necítite, sú ako vaše prírodné mihalnice. Používané lepidlá sa nevyparujú a nedráždia.

Váš i-lash dizajnér Vám doporučí odpovedajúci postup po aplikácii. Mihalnice sú odolné voči vode, potu a slzám.

Klientka leží, oči má zatvorené. Aplikáciu vykonáva iba profesionálne vyškolený i-lash dizajnér. I-lash sú aplikované jedna po druhej, na Vaše prírodné mihalnice, špeciálnym lepidlom i-lash.

I-lash mihalnice existujú v rôznych farbách, hrúbkach a dĺžkach. Okrem čiernej farby ponúkame modrú, purpurovú, hnedú, zelenú, bordovú a blond. Odlesky farieb môžu dosiahnuť skvelý efekt.

Jedna z výhod i-lash mihalníc je ,že maskaru nebudete potrebovať. Vaše mihalnice budú krásne, silné a dlhé i bez maskary.

Najdôležitejších je prvých 24 hod. Je dobré, ak prvých 24 hodín riasy nie sú v kontakte s vodou alebo parou, nedoporučuje sa v prvý deň návšteva solária a sauny. Po 24-48 hodín sa môže pokračovať v bežných aktivitách, telocvičňa, sauna, plaváreň...Semipermanentný náter na mihalnice- Sexy Look mascara • Semipermanentný náter Sexy look mascara je procedúra, ktorá dodáva mihalniciam objem, dĺžku, farbu a tvar. Má podobný efekt, ako klasická maskara, ale vydrží týždne! Táto povrchová úprava je 100% vode odolná, odolná proti rozmazaniu a trvá 2-3 týždne, často dlhšie. Je ideálna pre aktívny životný štýl, rovnako ako na zvláštne udalosti, ako svadby a dovolenky. Sexy Look mascara je budúcnosť pre Vaše mihalnice!
 • make
 • make
 • Len jedna vrstva umožňuje udržiavať nádherné, krásne tvarované, namaľované mihalnice po dobu až 2 -3týždňov! Aplikácia trvá približne 20-30 minút. Môžete mať 1 až 2 vrstvy pre prirodzený vzhľad alebo vo viacerých vrstvách pre silnejší oveľa dramatickejší vzhľad. Sexy Look mascara je: 100% vode odolná.


Trvalá na riasy a farbenie rias

 • Trvalá na riasy je špeciálna kozmetická úprava, ktorá vytočí a tvaruje do nádherných oblúkov Vaše vlastné riasy. Zvýrazní mihalnice ich vyzdvihnutím od korienkov a zároveň ich tvaruje, vytvára ilúziu predĺženia mihalníc a opticky otvára oči a dodáva im jas a krásny pohľad. Kozmetická samozrejmosť pre zvýraznenie je ich nafarbenie kvalitnými farbami.
 • lash1


Tvarovanie, farbenie a zahusťovanie obočia
lash2


Telo

Zdravé opálenie bez UVPokožku tvoria dve hlavné vrstvy: vonkajšia pokožka (epidermis) a vnútorná koža, škára (dermis). I keď hovoríme o opaľovaní na slnku alebo o samoopaľovaní, všetok proces sa týka vonkajšej pokožky. Vonkajšiu pokožku rovnako tvoria dve vrstvy. Opaľovanie na slnku pôsobí na jej spodnú vrstvu, stratum basale (základná vrstva). Naopak väčšina dnešných samoopaľovacích výrobkov pôsobí na najvrchnejšiu vrstvu pokožky, stratum corneum ( vrstva rohoviny ). Na trhu je dnes k dispozícii niekoľko druhov samoopaľovacích výrobkov.

DHA je bezfarebný cukor, ktorý reaguje s odumretými bunkami vo vrstve rohoviny vonkajšej pokožky (epidermis). Pri tejto reakcii dochádza k zmene farby. Od počiatočnej aplikácie si túto zmenu koža obvykle podrží päť až sedem dní. DHA sa v kozmetických prípravkoch používa už takmer 30 rokov a u FDA (Úrad pre kontrolu potravín a liečiv – Food and Drug Administration ) bol zaregistrovaný už v roku 1973.

Okrem schopností stmaviť pokožku sa DHA taktiež používa ako emulgátor, zvlhčovadlo a fungicid (prostriedok na ničenie pliesní). V kozmetickom priemysle je DHA považovaný za bezpečný a vhodný prostriedok, ktorý sa používa k zmene farby kože. Každý deň sa z povrchu kože odlupujú alebo odierajú milióny odumretých buniek, a tak je možné tvrdiť, že každých 35 až 45 dní sa nám tvorí celkom nová epidermis. To je tiež dôvod, prečo opálenie vzniknuté umelou cestou bledne. Rovnako ako sa odierajú odumreté bunky, mizne i efekt Vášho opálenia.

Z tohto dôvodu doporučujeme , aby ste, pokiaľ si svoje „opálenie“ chcete udržať, nástrekovú procedúru opakovali jedenkrát za týždeň, prípadne za štrnásť dní. Pokožka sa prirodzenou cestou obnovuje každých 28 dní. Každý týždeň sa odlúpe 25% kože, čo má za dôsledok, že Vaše opálenie bledne. Samoopaľovacie nástreky pôsobia len na vrchných 25 % kože. Použitie zvlhčovača, ktorého funkcia tkvie v predĺžení efektu zhnednutia, umožňuje podržať si úroveň opálenia pre dlhšiu dobu. Pokiaľ sa deň pred nástrekom zbavíte odumretej pokožky a odstránite odumreté bunky, dosiahnete tým rovnomerného nánosu farby a efekt samoopaľovania tým vylepšíte a predĺžite.

Pár dobrých rád:

 • - odporúčame Vám aby ste si 24 hodín pred aplikáciou urobili peeling, ktorý odstráni zostarnuté časti vrchnej pokožky
 • - prípadne absolvujte depiláciu
 • - na aplikáciu prichádzajte bez make-upu, krému, pokožka musí byť úplne čistá a suchá
 • - minimálne 6 hodín po aplikácii nesmiete prísť do styku s vodou, prípadne vykonávať namáhavú činnosť, ktorá by spôsobila nadmerné potenie, po každom sprchovaní pokožku osušte iba jemným prikladaním uteráku, vyvarujte sa silnému treniu, aby ste nepoškodili vrchnú časť pokožky a tým aj nástre-pokožku pravidelne ošetrujte hydratačným balzamami, ktoré výrazne predĺžia účinok samotného nástreku.