Produkty

Mesosystem - MCCM Medical Cosmetics
Skeyndor, Scientific cosmetics
Minus 417
Thal'ionABSOLUTE LIFT - Nový personifikovaný program proti starnutiu pleti:

THAL’ION predstavuje rad produktov výhradne na používanie v kozmetických salónoch. Táto komplexná profesionálna starostlivosť v podobe masiek na tvár a sér zabezpečí hydratáciu, normalizáciu, detoxikáciu, regeneráciu, spevnenie, vyhladenie a výživu pokožky tváre a krku. Pokožka je pri pravidelnej aplikácii jemná, svieža, optimálne hydratovaná a vyživovaná, hladká, vypnutá a pevná.

Laboratóriá THAL’ION vyvinuli na základe inovatívneho výskumu účinkov morských rias v procese starnutia pokožky ošetrenie s globálnym účinkom ABSOLUTE LIFT. Je určené pre každú ženu, ktorá rešpektuje svoju pleť a chce sa o seba starať každý deň. Ošetrenie v salóne spojené s celkovým relaxom po Absolútnej relaxačnej masáži tváre zabezpečí vyplnenie vrások, výsledkom ktorého je rozžiarená, vypnutá pleť a uvoľnené črty tváre. Prípravky obsahujú exkluzívne aktívne zložky z morských rias.

Komplex Skin Repulp stimuluje produkciu kolagénu, čím obnovuje pružnosť, hustotu a pevnosť pleti. Riasa Laminaria spomaľuje pôsobenie voľných radikálov. Mikrokolagén viditeľne redukuje hĺbku, objem a hustotu vrások. Kyselina mikrohyalurónová udržiava hydratáciu a pevnosť pleti tým, že stimuluje kohéziu buniek a syntézu kolagénu. Morský glykogén pôsobí proti stresu a reguluje úroveň hydratácie, chráni pleť a podieľa sa na jej regenerácii. Riasa Crithmum Maritimum pleť regeneruje, zvyšuje jej pevnosť a jas. Olejový výťažok zo Spiruliny zlepšuje pružnosť podporných tkanív a posilňuje prirodzenú obranyschopnosť pleti. Olej z ryžových otrúb je bohatý na základné mastné kyseliny, ktoré pomáhajú reštrukturalizáciu tkanív. Bambucké maslo vytvára bariérový efekt tým, že znižuje stratu vody. Oligosource pleť hydratuje a upokojuje a zároveň zlepšuje jej štruktúru.


For life & MadagaV ponuke:

Základné ošetrenie pleti – pre normálnu pleť

(povrchové a hĺbkové čistenie pleti, peeling, 2-krát maska, masáž a ampulka )(60 - 90 min.)

Optimal ošetrenie pleti – pre mladú, mastnú a aknóznu pleť

( povrchové a hĺbkové čistenie pleť, peeling, 2-krát maska a ampulka )(45 - 60 min.)

Selektiv ošetrenie pleti

(collagen, hyaluronic acid, dermaclinic, coperosa a depigmentácia-2Derm) - pre zrelú, citlivú pleť a pleť vyžadujúca špeciálne kozmetické ošetrenie (špeciálny program ošetrenia pleti zamerané na riešenie jej poroblémov )(45 - 90 min.)

2Derm ošetrenie hyper-citlivej, citlivej a rizikovej koži